MAG AME SAK

 

HABERLEŞME

                                                                           

Makaleler

MAG AME EKİBİ ESENYURT DEVLET HASTANESİ TATBİKATINDA

Esenyurt Devlet Hastanesi Tatbikatıİstanbul Magder ve Mag Ame olarak Esenyurt Devlet Hastanesinin organize ettiği Tahliye ve kurtarma tatbikatına katıldık. 17 kişilik Mag Ame Ekibimizin ve İstanbul Magder yönetim kurulundan Özden Işık,Oğuz Gündoğdu ve Sinan Yaman'ın gözlemci olarak katıldıkları tatbikat saat 10.00 da masa başı uygulaması ile başladı. Saat 14.30 da alarm verilmesi ile tahliye ve kurtarma çalışmalarına start verildi.

Tatbikata İstanbul Devlet hastaneleri ekipleri ile Ekibimizin yanı sıra İbb itfaiyesi, ibb sivil savunma birliği,Bahçelievler Belediyesi arama kurtarma ekibi, Beylikdüzü Belediyesi Arama kurtarma Ekibi, Telsiz amatörleri derneği (TRAK), UMKE de katılım yaptılar. Ortaklaşa yapılan çalışma neticesinde birçok uygulamanın yapıldığı tatbikat 17.00 de katılımcıların tamamının katıldığı bir Brifing ile son buldu.

Destekçilerimiz

avcilar-belediyesi.pngbakirkoy_belediyesi.gifbeylikduzu-belediyesi-logo.pngcaydegirmeni-logo.pngcerkozkoy-belediyesi.pnggungoren-belediyesi.pngnevada-telsiz.jpgsilivri_belediyesi.gifsuleymanpasa-logo.pngtekirdag-belediye-logo.pngzeytinburnu-belediyesi.gif

Sayaç

Bugün24
Dün59
Bu Hafta83
Bu Ay1584
Toplam123960

Currently are 28 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kanka

KANKA

Kan, Acil Değil

 

Sürekli İhtiyaçtır

 

Sizde Kanka Olun

 

Kan Anonslarını

 

SMS ile Alın

 

SMS ile Verin

 

444 0 491 kankam.org.tr

 

Güngören Belediyesi     Kızılay