MAG AME SAK

 

HABERLEŞME

                                                                           

Makaleler

Güngören Tatbikatı Başladı

Güngören'de Tatbikatİstanbul MAG AME depreme hazırlık faaliyetlerine Haziran ayı içerisinde yoğun bir programla devam ediyor. Program dahilinde bulunan Güngören İlçesi Güneştepe Mahallesi'ndeki tatbikat bu sabah başladı.

İki gün sürecek tatbikata Mahalle Afet Gönüllüleri Acil Müdahale Ekibi'nin yanısıra YAKUT (Yapı Kredi Arama Kurtarma), 911 Arama Kurtarma Derneği Bandırma ve İstanbul Ekipleri ve TRAK (Radyo Amatörleri Derneği) katılıyor.

Güneştepe Mahallesinde yıkılan bir binada enkaz altında kalan yaralıları tespit etme, ilk müdahale ve enkazdan yaralı çıkartma teknikleri tatbik edilecek. Tatbikatın bir aşaması da afetlerde, kominikasyonun sağlanması ve eksiklerin giderilmesi, ekipler arası koordinasyon ve enkaz disiplini çalışılacak.

Güneştepe Mahallesindeki tatbikat alanı Güngören Belediyesi tarafından ekibimize sağlanmış ve uygun çalışma şartları MAG AME Genel Koordinatörü Hüseyin KARADAYI tarafından oluşturulmuştur.

Katkılarından Dolayı Güngören Belediyesine ve Güneştepe Mahalle sakinlerine teşekkür ederiz...

 

 

 

Destekçilerimiz

avcilar-belediyesi.pngbakirkoy_belediyesi.gifbeylikduzu-belediyesi-logo.pngcaydegirmeni-logo.pngcerkozkoy-belediyesi.pnggungoren-belediyesi.pngnevada-telsiz.jpgsilivri_belediyesi.gifsuleymanpasa-logo.pngtekirdag-belediye-logo.pngzeytinburnu-belediyesi.gif

Sayaç

Bugün133
Dün84
Bu Hafta376
Bu Ay1231
Toplam128422

Currently are 7 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kanka

KANKA

Kan, Acil Değil

 

Sürekli İhtiyaçtır

 

Sizde Kanka Olun

 

Kan Anonslarını

 

SMS ile Alın

 

SMS ile Verin

 

444 0 491 kankam.org.tr

 

Güngören Belediyesi     Kızılay