MAG AME SAK

 

HABERLEŞME

                                                                           

Makaleler

ZONGULDAK TEMSİLCİLİK BİNAMIZ AÇILIYOR

Mahalle Afet Gönüllüleri Acil Müdahale Ekiplerimizin Türkiye genelinde yaygınlaşması için yaptığımız çalışmalar neticesinde Zonguldak Temsilciliğimiz 12 Temmuz 2016 tarihinde Devrek Çaydeğirmeni Beldesinde açılışını gerçekleştirecek. 


Zonguldak Temsilciliğimiz Celal Çataklı sorumluluğunda 15 kişilik Arama Kurtarma ekibi ile Batı Karadeniz Bölgesinde hizmet vermek amacı ile Ekipman ve eğitim sınıfı ile birlikte Arama Kurtarma istasyonu nu Temsilcilik binası içinde hizmete giriyor.

Orman yangınları,sel,kayıp arama,deprem gibi olaylarda müdahale edebilecek kapasitede  olacak olan ekibimiz. Operasyonel çalışmalar yanında Zonguldak Bölgesinde Halkın Afet ve Acil Durumlar için önleyici tedbirler alma Risk yönetimi,organize olma ilk müdahale kapasitesi konularını içeren eğitimleri ile Toplum temelli Gönüllü örgütlenme ile Mahalle Afet Gönüllüleri (MAG) çalışmalarını da organize edecek.
Çaydeğirmeni'nde açılacak olan temsilcilik ve Arama Kurtarma istasyonumuzun açılışına tüm Zonguldaklılar davetlidir.

Destekçilerimiz

avcilar-belediyesi.pngbakirkoy_belediyesi.gifbeylikduzu-belediyesi-logo.pngcaydegirmeni-logo.pngcerkozkoy-belediyesi.pnggungoren-belediyesi.pngnevada-telsiz.jpgsilivri_belediyesi.gifsuleymanpasa-logo.pngtekirdag-belediye-logo.pngzeytinburnu-belediyesi.gif

Sayaç

Bugün24
Dün59
Bu Hafta83
Bu Ay1584
Toplam123960

Currently are 13 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kanka

KANKA

Kan, Acil Değil

 

Sürekli İhtiyaçtır

 

Sizde Kanka Olun

 

Kan Anonslarını

 

SMS ile Alın

 

SMS ile Verin

 

444 0 491 kankam.org.tr

 

Güngören Belediyesi     Kızılay