MAG AME SAK

 

HABERLEŞME

                                                                           

Makaleler

MAG AME ZONGULDAK EKİBİ START VERDİ

MAG AME Zonguldak Bölge Temsilciliğimiz Batı niz Bölgesi Arama Kurtarma istasyonları projesinin 1. istasyonunu Devrek ilçesi Çaydeğirmeni Beldesinde açtı.

12 Temmuz 2016 tyarihinde yapılan açılışa MAG AMEDER yönetim Kurulu Başkanı ve Y.K. üyeleri ve MAG AME Motorize Tim katıldı.Bölgeden Çaydeğirmeni Belediyesi ve Meclis üyeleri,Çaycuma Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü yetkilileri katılarak Açılışımızı onurlandırdılar. 


Yapılan Açılış konuşmasında Afet ve Acil durumlarda Risk azaltma,ilk müdahale kapasitesinin önemi üzerinden Neden Gönüllü yapılanmanın önemi vurgulandı. Gönüllü yapılanmalarının da bir mantığının ve buna bağlı olarak işleyen bir sisteminin olması gerektiği için MAG ve MAG AME Ekiplerinin özellikle yerellerde yerel halktan seçerek yapıldığı,Yerel belediyeler ile birlikte İtfaiyeler ile işbirliği içinde çalışmaların yürütüldüğü anlatıldı.
Belediye yetkilileri ve itfaiye yetkililerininde aynı fikirde olmaları ve Mag Ame ekiplerimiz ile işbirliği içinde olacakları,Eğitim ve Teknik destek vermek konusunda çalışma yapacaklarını vurguladılar.


Temsilcilik ve Arama Kurtarma istasyonumuzun Açılışı için Kurdele Kurum temsilcileri tarafından gerçekleştirildi. Ekibimiz konuklara bir kurtarma gösterisi sundu.

Destekçilerimiz

avcilar-belediyesi.pngbakirkoy_belediyesi.gifbeylikduzu-belediyesi-logo.pngcaydegirmeni-logo.pngcerkozkoy-belediyesi.pnggungoren-belediyesi.pngnevada-telsiz.jpgsilivri_belediyesi.gifsuleymanpasa-logo.pngtekirdag-belediye-logo.pngzeytinburnu-belediyesi.gif

Sayaç

Bugün24
Dün59
Bu Hafta83
Bu Ay1584
Toplam123960

Currently are 37 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kanka

KANKA

Kan, Acil Değil

 

Sürekli İhtiyaçtır

 

Sizde Kanka Olun

 

Kan Anonslarını

 

SMS ile Alın

 

SMS ile Verin

 

444 0 491 kankam.org.tr

 

Güngören Belediyesi     Kızılay