MAG AME SAK

 

HABERLEŞME

                                                                           

Makaleler

BEYLİKDÜZÜ GÜRPINAR AÇIKLARINDA KAYIP ARAMASI


 

08 Temmuz 2016 tarihinde akşam 18.30 sıralarında içinde 5 kişinin olduğu “Tekne Beylikdüzü Gürpınar açıklarında alabora oluyor.

Tekne sahibi Erkan Köse kıyıya doğru yüzmeye çalışıyor Sonra kendisini akıntıya bırakıyor o arada balıkçılar kurtarıyor.Ambulans çağırılıyor ve verdiği bilgi üzerine Sahil Güvenliğe haber veriliyor  Sahil Güvenlik Botu ve GEDDAD kurtarma Botu ile Teknenin battığı yerde yapılan arama neticesinde iki kişinin cansız bedenlerine ulaşıldı. MAG AME Ekiplerimiz Ambarlı Limanına giderek çalışmalara saat 19.30 itibari ile dahil oldular. Diğer iki kişinin aranması çalışması havanın kararması ile 22.20 de ara verildi. 

 

Arama çalışmaları 09 Temmuz sabah saat 06.00 itibariyle 10-11 Temmuz tarihlerinde Teknenin battığı açıktan sahile doğru olan deniz ve kıyıdan Avcılar Büyükçekmece arası Botlar ile ve MAG AME ekiplerimiz tarafından arama çalışmaları gerçekleştirildi.

12-13 ve 14 Temmuz tarihlerinde İbb itfaiyesi,İbb Arama kurtarma Birliği ekiplerininde katılması ile Denizde daha açıklarda arama çalışmalarına devam ediliyor. 

Kayıp yakınları Beylikdüzü West Marina yanındaki plaj da Beylikdüzü ve Avcılar Belediyesinin kurduğu çadırlarda bekleyişiniz sürdürüyor. MAG AME ekiplerimiz karadan arama çalışmalarını yaparken Ailelere arama süreçleri konusunda bilgilendirme yapıyoruz
Kayıp olan Koray Gökdeniz ve Haydar Kahraman'ın arama çalışmaları devam ediyor. 

 

Destekçilerimiz

avcilar-belediyesi.pngbakirkoy_belediyesi.gifbeylikduzu-belediyesi-logo.pngcaydegirmeni-logo.pngcerkozkoy-belediyesi.pnggungoren-belediyesi.pngnevada-telsiz.jpgsilivri_belediyesi.gifsuleymanpasa-logo.pngtekirdag-belediye-logo.pngzeytinburnu-belediyesi.gif

Sayaç

Bugün24
Dün59
Bu Hafta83
Bu Ay1584
Toplam123960

Currently are 25 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kanka

KANKA

Kan, Acil Değil

 

Sürekli İhtiyaçtır

 

Sizde Kanka Olun

 

Kan Anonslarını

 

SMS ile Alın

 

SMS ile Verin

 

444 0 491 kankam.org.tr

 

Güngören Belediyesi     Kızılay