MAG AME SAK

 

HABERLEŞME

                                                                           

Makaleler

DEMOKRASİ TEK SEÇENEKTİR


Güzel yurdumuzda dili,dini,ırki,cinsi ne olursa olsun bizi bir arada tutan yurttaşlık seçeneğinin olduğu tek yönetim biçimi DEMOKRASİ'dir.
Ne olursa olsun kim olursa olsun Demokrasi dışında başka yöntemler uygulamak ve bunu dayatmak kabul edilemez.

Farklı bakış açıları farklı duruşlar yani farklı olabilmenin ve bir arada yaşayabilmenin adıdır Demokrasi.
16 Temmuz gecesi yaşanan küçük bir  asker gurubunun yaptığı ve trajikomik bir Darbe girişimi maalesef birçok hayatın kaybedilmesine birçok yurttaşımızın da yaralanmasına yol açmış en önemlisi tüm toplumu da derinden sarsmıştır. 
Demokrasiyi savunan insanların Birliği savunan insanların ve tüm yurttaşlar olarak yapmamız gereken birliğimizi bozacak yaklaşım söylem içinde olmamak, eleştiri ve yorumlar üzerinden birbirimiz düşman ilan etmeden toplumu bölen ötekileştiren zihniyete hizmet etmemektir.
Bu nedenle sakin olmak olup bitenleri sükunet içinde takip etmek, suç içinde olan ve Devletimizin yüz binlerce asker ve polis ordusu içinde yüzlerle ifade edilen bir avuç darbe heveslileri ile baş edebileceğini bilmek bu görevi yapmasını beklemektir. Birbirimize düşmeden yanı başımızdaki iç savaşlar yaşayan ülkelere benzemeden bu günleri atlatacak kudret mevcuttur.
MAG AME olarak biz her zaman ülkemizde olabilecek ve olan her türlü olumsuz koşullarda görevimizi Can kurtaran olarak yerine getireceğiz.
Tüm ülkemize ve yurttaşlarımıza Geçmiş olsun.
MAG AME KOORDİNASYON

Destekçilerimiz

avcilar-belediyesi.pngbakirkoy_belediyesi.gifbeylikduzu-belediyesi-logo.pngcaydegirmeni-logo.pngcerkozkoy-belediyesi.pnggungoren-belediyesi.pngnevada-telsiz.jpgsilivri_belediyesi.gifsuleymanpasa-logo.pngtekirdag-belediye-logo.pngzeytinburnu-belediyesi.gif

Sayaç

Bugün24
Dün59
Bu Hafta83
Bu Ay1584
Toplam123960

Currently are 11 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kanka

KANKA

Kan, Acil Değil

 

Sürekli İhtiyaçtır

 

Sizde Kanka Olun

 

Kan Anonslarını

 

SMS ile Alın

 

SMS ile Verin

 

444 0 491 kankam.org.tr

 

Güngören Belediyesi     Kızılay