MAG AME SAK

 

HABERLEŞME

                                                                           

Makaleler

MAG AME BALLIKAYALAR 2016 KAMPI

     7. Döne MAG AME Adaylarımızın Arama Kurtarma Eğitimlerinin 1. kur Yüksek Açı Kurtarma Eğitimi 05-06 Kasım 2016 tarihlerinde Gebze Ballıkayalar da gerçekleşti.

 

    01 Kasım tarihinde başlayan 7. Dönem MAG AME Adaylarımızın 64 saalik Yüksek Açı Kuratrma Eğitimlerinin finali Gebze Ballıkayalar Kanyonunda Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi öğrencilerininde  katılımı ile toplamda 54 mevctla gerçekleşti. 

1. Gün dere zerinde Yatay istasyonlar ve Maymun köprsü kursiyerler tarafından kurulumu gerçekleştirildi. Gece Kayıp arama  arazi üzerinde saat 01.45 de kayıp şahsın bulunması  ve güvenli bölgeye alınması yine dere yatağı üzerine kurulan yatay geçiş istasyonu ile gerçekleşti.

 2. Gün saa 07.00 de kalkan kursiyerler sabah soru ile başlayan çalışma kahvalı sonrası 2 ekibe bölünerek Kayalıklarda yüksek açı sistemlerini 25 m ve 50 m yüksek irtifada çalıştılar.

1. istasyon Merdiven ile kurulan sistemde makaralı sistemler, falezlerden yaralı kurtarmasını gerçekleştirirken 2. İstasyonda tüm adaylar 50 m yükseklikten iniş çalışmalarını yaplar.

 

   

Destekçilerimiz

avcilar-belediyesi.pngbakirkoy_belediyesi.gifbeylikduzu-belediyesi-logo.pngcaydegirmeni-logo.pngcerkozkoy-belediyesi.pnggungoren-belediyesi.pngnevada-telsiz.jpgsilivri_belediyesi.gifsuleymanpasa-logo.pngtekirdag-belediye-logo.pngzeytinburnu-belediyesi.gif

Sayaç

Bugün25
Dün59
Bu Hafta84
Bu Ay1585
Toplam123961

Currently are 15 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kanka

KANKA

Kan, Acil Değil

 

Sürekli İhtiyaçtır

 

Sizde Kanka Olun

 

Kan Anonslarını

 

SMS ile Alın

 

SMS ile Verin

 

444 0 491 kankam.org.tr

 

Güngören Belediyesi     Kızılay