MAG AME SAK

 

HABERLEŞME

                                                                           

Makaleler

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYE BAŞKANIMIZ AFET EĞİTİM MERKEZİNDE

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu 04 Mart 2017 Cumartesi günü Afet Eğitim Merkezimizi ziyaret etti.

 

     Mag AME 7. Dönem Adaylarımızın Trafik Kazaları Eğitimi sırasında Eğitim Merkezine gelen Başkan Ekrem İmamoğlu Kursiyerlerle birlikte bir süre derse katıldı verilen ara sonrası Kursiyerlere bir konuşma yaparak Afet öncesi yapılan hazırlıkların ve aldıkları eğitimin önemini vurgulayarak Yerel Yönetimlere de bu anlamda önemli görevler düştüğünü belirtti. Beylikdüzü Belediyesi olarak uygulamaya koydukları Beylikdüzü Hazır Projesi hakkında bilgi aktaran Başkan MAG 'ın b roje içinde önemli bir yeri olduğunu ifade etti.

 

    Afet Eğitim Merkezi Yerleşkesini gezen Başkan Ekrem İmamoğlu Eğitim Merkezi binasının ve Eğitim alanlarının ihtiyaçlarının karşılanacağı aynı zamanda Alanda Çevre düzenlemesi ile birlikte Macera Parkının yer aldığı bir Parkın Nisan ayı başına kadar Projelendirilerek Nisan Mayıs ayı içinde hayata geçireceklerini Böylece Beylikdüzü Hazır Projesi için yapılacak olan Afet Koordinasyon Merkezinin yanı sıra MAG ve MAG AME nin kullanacağı Eğitim,Afet Haberleşmesi ve Kurtarma Operasyonlarını daha profesyonelce yapabilecekleri bir Beylikdüzü Afet Eğitim Merkezine sahip olacaklarını söyledi.
Başkanımız Ekrem İmamoğlu'na Teşekkür Ediyoruz

Destekçilerimiz

avcilar-belediyesi.pngbakirkoy_belediyesi.gifbeylikduzu-belediyesi-logo.pngcaydegirmeni-logo.pngcerkozkoy-belediyesi.pnggungoren-belediyesi.pngnevada-telsiz.jpgsilivri_belediyesi.gifsuleymanpasa-logo.pngtekirdag-belediye-logo.pngzeytinburnu-belediyesi.gif

Sayaç

Bugün24
Dün59
Bu Hafta83
Bu Ay1584
Toplam123960

Currently are 32 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kanka

KANKA

Kan, Acil Değil

 

Sürekli İhtiyaçtır

 

Sizde Kanka Olun

 

Kan Anonslarını

 

SMS ile Alın

 

SMS ile Verin

 

444 0 491 kankam.org.tr

 

Güngören Belediyesi     Kızılay