MAG AME SAK

 

HABERLEŞME

                                                                           

Makaleler

BEYLİKDÜZÜ KAYMAKAMIMIZ AFET EĞİTİM MERKEZİNİ ZİYARE ETTİ

 

Beylikdüzü'ne yeni atanan Kaymakamımız Mehmet Okur  Afet Eğitim Merkezini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alarak yerinde denetledi.


Mag AME 7.Dönem Adaylarımızın Eğitimine de katılarak uzun süre izledi.Kursiyerlere konuşma yaparak yeni göreve başladığı Beylikdüzü ilçesinde olası Afet ve Acil Durumlarda görev yapabilecek Gönüllülerin olmasına sevindiğini ifade etti.


      Eğitimler ve Eğitim alanı hakkında bilgi alan Kaymakamımız Mehmet Okur Eğitim istasyonlarını tek tek gezerek denetledi. MAG AME Ekibinin bir gösterisini de izleyerek kuleden iniş yapan kurtarıcıya emniyet aldı.Çalışmalardan memnyetini ifade eden Kaymakamımız İsanbul MAGDER ve MAG AME çalışmalarına destekçi olacağını söyledi. MAG olarak bizlerde aylık olarak kendilerine çalışmalarımızı rapor olarak sunacağımızı Kaymakamlık ve Belediyemiz ile Koordinasyon içinde çalışacağımızı ifade ettik.
Kaymakamımız Mehmet Okur'a ziyareleri ve samimi destekleri için Teşekkür ediyoruz.

Destekçilerimiz

avcilar-belediyesi.pngbakirkoy_belediyesi.gifbeylikduzu-belediyesi-logo.pngcaydegirmeni-logo.pngcerkozkoy-belediyesi.pnggungoren-belediyesi.pngnevada-telsiz.jpgsilivri_belediyesi.gifsuleymanpasa-logo.pngtekirdag-belediye-logo.pngzeytinburnu-belediyesi.gif

Sayaç

Bugün131
Dün84
Bu Hafta374
Bu Ay1229
Toplam128420

Currently are 6 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kanka

KANKA

Kan, Acil Değil

 

Sürekli İhtiyaçtır

 

Sizde Kanka Olun

 

Kan Anonslarını

 

SMS ile Alın

 

SMS ile Verin

 

444 0 491 kankam.org.tr

 

Güngören Belediyesi     Kızılay