MAG AME SAK

 

HABERLEŞME

                                                                           

Makaleler

MAG AME EKİP ÜYELERİ SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI İLKYARDIMCI BELGELERİNE KAVUŞUYOR

 

       Arama Kurtarma operasyonlarında yaralı kişilere yapılan müdahaleleri gerçekleştiren kurtarıcıların sadece ilkyardımı ve müdahale yöntemlerini biliyor olmalarının yeterli olmadığı ve yasal olarak da müdahale edemeyeceklerini biliyoruz. Her Kurtarıcının gerek Arama Kurtarma gerekse ilk yardım-acil müdahale yapabilmesi için yeterli bilgi ve donanıma sahip olması ve bunu belgelendirmesi gerekmektedir.

 


     

      Mag AME olarak ekibimizin bu güne kadar bir kısmına ilkyardım sertifikası aldırabilmiş vakalarda bu arkadaşlarımızla çalışmalarımızı yürütüyorduk. Beylikdüzü Kentkonseyi ve Turkuaz ilkyardım Eğitim Merkezi destekleri ile Tüm Mag Ame ekip gönüllülerimize Sağlık Bakanlığı onaylı ilkyardımcı sertifikalarını aldırarak Operasyonlarda  tüm gönüllülerimizin daha donanımlı hale gelmesini sağlayacağız.

18 Mart Cumartesi başlayan eğitimlerimiz önümüzdeki hafta sonları da devam ederek Nisan ayı içinde sınavlarının yapılması ile tamamlanmış olacak. Desteğini sunan Beylikdüzü Kentkonseyimize Eğitimi veren Turkuaz İlkyardım Eğitim Merkezine çok Teşekkür ederiz.

 

Destekçilerimiz

avcilar-belediyesi.pngbakirkoy_belediyesi.gifbeylikduzu-belediyesi-logo.pngcaydegirmeni-logo.pngcerkozkoy-belediyesi.pnggungoren-belediyesi.pngnevada-telsiz.jpgsilivri_belediyesi.gifsuleymanpasa-logo.pngtekirdag-belediye-logo.pngzeytinburnu-belediyesi.gif

Sayaç

Bugün24
Dün59
Bu Hafta83
Bu Ay1584
Toplam123960

Currently are 4 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kanka

KANKA

Kan, Acil Değil

 

Sürekli İhtiyaçtır

 

Sizde Kanka Olun

 

Kan Anonslarını

 

SMS ile Alın

 

SMS ile Verin

 

444 0 491 kankam.org.tr

 

Güngören Belediyesi     Kızılay