MAG AME SAK

 

HABERLEŞME

                                                                           

Makaleler

MAG AME 7.DÖNEM ADAYLARI SEL EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİ

2016-2017 7. Dönem MAG AME SAR adayları Eğitim programında yer alan Sel Eğitimi 06-07 Mayıs tarihlerinde Şile Esenceli Köyü Ömerli Baraj Gölünde gerçekleştirildi. Eğitime İstanbul adaylarının yanı sıra Tekirdağ Mag Ame Temsilciliği adaylarımızda katıldılar. 

Eğitim 06 Mayıs Cumartesi Kamp alanına Saat 08.30 da Ekiplerin intikali ile başladı. Yağan yağmura rağmen Öncelikle tüm adaylar Bulanık suda düğüm atma,Halat Fırlatma,Can Simidi Fırlatma, Su içinde kazazede arama,Su içinde kazazede taşıma istasyonlarında uygulamaları gerçekleştirdi.
Öğleden sonraki bölümde 700m.lik Engelli parkurda Ekipman taşıma kazazedeye ulaşma kazazedeyi taşıma ve güvenli bölgeye aktarma çalışmasını uyguladılar.


Akşam yapılan çalışmanın değerlendirilmesi yapılarak saat 24.00 de yat verildi. 
ikinci gün 07 Mayıs ta bir önceki gün deneyimi ile parkur tekrar edildi. Saat 15.00 de Ekiplerin Parkuru bitirmesi ile öğlen yemeği sonrası kamp alanı toplandı,Mıntıka temizliği gerçekleştirildi. Tüm malzemeler araçlara yerleştirildi. Değerlendirme toplantısı yapıldı ve saat 17.00 itibariyle Kamp alanından otobüslerle geri dönüş gerçekleştirildi.
Mag Ame Sel Eğitim Kampımızın gerçekleştirilmesinde katkısı olan öncelikle alanın kullanılması iznini veren Esenceli Köyü Muhtarımız Turgay Kirman'a,Araç desteği veren Beylikdüzü Belediyesi ve silivri Belediyesine,Tekirdağ Ekibimizi gönderen Tekirdağ Büyüksehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak'a,Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Emin Pehlivan'a,çok Teşekkür ederiz.
Kampın hazırlanması ve Hizmetini gerçekleştiren MAG AME arkadaşlarımıza Yemekleri Pişirerek Mutfak görevi yapan MAG AME arkadaşlarımıza,Eğitime katılarak üstün Performans gösteren cesaretli kocaman yürekli aday arkadaşlarımıza da çok Teşekkür ederiz.

Destekçilerimiz

avcilar-belediyesi.pngbakirkoy_belediyesi.gifbeylikduzu-belediyesi-logo.pngcaydegirmeni-logo.pngcerkozkoy-belediyesi.pnggungoren-belediyesi.pngnevada-telsiz.jpgsilivri_belediyesi.gifsuleymanpasa-logo.pngtekirdag-belediye-logo.pngzeytinburnu-belediyesi.gif

Sayaç

Bugün24
Dün59
Bu Hafta83
Bu Ay1584
Toplam123960

Currently are 15 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kanka

KANKA

Kan, Acil Değil

 

Sürekli İhtiyaçtır

 

Sizde Kanka Olun

 

Kan Anonslarını

 

SMS ile Alın

 

SMS ile Verin

 

444 0 491 kankam.org.tr

 

Güngören Belediyesi     Kızılay