MAG AME SAK

 

HABERLEŞME

                                                                           

Makaleler

ZONGULDAK BÖLGE AFET TATBİKATI DÜZENLENİYOR

 

       Zonguldak MAG AME Ekibimizin ev sahipliğini yaptığı Zonguldak Bölge Afet Tatbikatımızın hazırlıkları başladı. 


      09 Temmuz 2017 tarihinde Devrek ilçesi Çayderğirmeni beldesinde yapılacak olan DEPREM,YANGIN SEL TAHLİYE VE ARAMA KURTARMA TATBİKATI öncesi Zonguldak valiliği ve AFAD il Müdürlüğü,Zonguldak UMKE, Devrek Kaymakamlığı, Devrek Jandarma Karakol Komutanlığı,  Devrek Belediye Başkanlığı, Çaydeğirmeni Belediye Başkanlığı Devrek İtfaiyesi, Ereğli İtfaiyesi, Çaycuma İtfaiyesi, Kozlu İtfaiyesi, Ereğli ERİDAK, Zonguldak TRAC ve Devrek AKEM in katılımı ile 19 Haziran 2017 de Zonguldak MAG AME Temsilcilik ve Arama Kurtarma İstasyonumuzda bir toplantı gerçekleştirildi.

     

 

     Yapılan Toplantıda Taslak senaryo üzerinde değerlendirme yapılarak Tüm kurum ve ekiplerin görev dağılımları ile tatbikattaki senaryoları geliştirildi.

     Bölgemizde oluşabilecek Deprem Sel ve Yangın durumlarında Kurumlar ve STK'lar olarak ne durumda olduğumuzu gözlemlemek işbirliği ve koordinasyonun oluşmasını sağlamak, Yerellerde Gönüllü ekiplerin varlığını arttırmak hedefi ile gerçeğe yakın ekipleri zorlayacak olan senaryolar gerçekleştirilecek.

     Afet Haberleşmesinden bölgeye intikal ve tüm müdahale unsurlarının uygulanması ile Afet ve Acil durum (AFAD) koordinasyonu mantığı doğrultusunda tam anlamı ile Zonguldak il ve ilçelerini kapsamış olacak.

Destekçilerimiz

avcilar-belediyesi.pngbakirkoy_belediyesi.gifbeylikduzu-belediyesi-logo.pngcaydegirmeni-logo.pngcerkozkoy-belediyesi.pnggungoren-belediyesi.pngnevada-telsiz.jpgsilivri_belediyesi.gifsuleymanpasa-logo.pngtekirdag-belediye-logo.pngzeytinburnu-belediyesi.gif

Sayaç

Bugün27
Dün59
Bu Hafta86
Bu Ay1587
Toplam123963

Currently are 15 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kanka

KANKA

Kan, Acil Değil

 

Sürekli İhtiyaçtır

 

Sizde Kanka Olun

 

Kan Anonslarını

 

SMS ile Alın

 

SMS ile Verin

 

444 0 491 kankam.org.tr

 

Güngören Belediyesi     Kızılay