MAG AME SAK

 

HABERLEŞME

                                                                           

Makaleler

MAG AME 3. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

MAG AME 3. Genelkurulu 21 Aralık 2014 tarihinde Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi salonunda gerçekleşti.

 

Divan seçimi ile başlayan genel kurulun Açılış konuşmasını MAG AME Türkiye Koordinatörü Hüseyin Karadayı yaptı. Konuşmasında geçmiş çalışmaları ile birlikte 2015-2016 yıllarında farklı illerde MAG ve MAG AME  ekiplerinin oluşturulmasını hedeflediklerini söyledi.2014 yılında birçok operasayona katıldıklarını İstanbul'da personel sayısını 130 a çıkardıklarını Tekirdağ ve Bursa AME ekiplerini oluşturduklarını anlattı.Beylikdüzü'ndeki Afet Eğitim Merkezi ile birlikte Eğitim konusunda güçlendiklerini ve yakın bir zamanda MAG AKADEMİ'nin gerçekleşebileceği müjdesini verdi.
Y.k.Başkanı Hatice Eraslan'ın 2 yıllık faaliyet raporunu okumasının ardından bütçenin aklanması gerçekleşti.Yapılan seçimler sonucunda yeni yönetim kuruluna Hatice Eraslan,Hülya Reis,Nazmiye Karaca,Hüseyin Karadayı,Reşit Kızıklı seçildi. Yeni yönetim görev dağılımını yaparak Y.k.başkanlığına Hatice  Eraslan Yardıcılığına Hülya Reis,Sekreterliğe Nazmiye  Ateş Saymanlığa Hüseyin Karadayı getirildi.

Destekçilerimiz

avcilar-belediyesi.pngbakirkoy_belediyesi.gifbeylikduzu-belediyesi-logo.pngcaydegirmeni-logo.pngcerkozkoy-belediyesi.pnggungoren-belediyesi.pngnevada-telsiz.jpgsilivri_belediyesi.gifsuleymanpasa-logo.pngtekirdag-belediye-logo.pngzeytinburnu-belediyesi.gif

Sayaç

Bugün24
Dün59
Bu Hafta83
Bu Ay1584
Toplam123960

Currently are 10 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kanka

KANKA

Kan, Acil Değil

 

Sürekli İhtiyaçtır

 

Sizde Kanka Olun

 

Kan Anonslarını

 

SMS ile Alın

 

SMS ile Verin

 

444 0 491 kankam.org.tr

 

Güngören Belediyesi     Kızılay