MAG AME SAK

 

HABERLEŞME

                                                                           

Makaleler

İSTABUL MAG AME EKİPLERİ BELİRLENDİ

5. Dönem MAG AME Adaylarının Eğitimleri bitmesi neticesinde Eğitimlerini tamamlayarak MAG AME ekiplerine girmeyi hak edenlerin ekipleri belirlendi. Yeni katılanlar ile İstanbul Mag Ame istasyonlarının bulunacağı bölgelerde yeniden belirlendi

Mag Ame ekiplerini olası acil durumlarda hızlı hareket ederek Vak'a yerine ulaşmalarını sağlamayı hedefleyen bölge ekiplerimizin Ekipman istasyonlarının da kurulması ile gerçek anlamda gerek ulusal gerekse uluslararası düzeyde operasyon ekibi olmayı amaçlamaktadır. 

Eğitim ve Ekipman donanımı ile Arama Kurtarma kriterlerini tamamı ile uygulayan ekibimiz aynı zamanda Uluslararası Kurtarma kriteri olan 7/24 çalışma esasına göre çalışabilen personel sayısı ile Hızlı intikal sağlayabilecek ihbar nöbet sistemini de uygulamaya koymuştur. Avrupa yakasında Silivri, Beylikdüzü, Topkapı, Avcılar, Anadolu yakasında Kartal ve Ümraniye  bölge ekipleri olarak 110 personel ile  7/24 Gündüz ve Gece vardiyası olarak nöbet tutmaktadır.
Önümüzdeki yıl Çatalca, Güngören, Bağcılar, Kağıthane ve Maltepe Kadıköy bölge ekiplerimizde kurarak istasyon sayımızı 13 e çıkaracağız. 

 

Destekçilerimiz

avcilar-belediyesi.pngbakirkoy_belediyesi.gifbeylikduzu-belediyesi-logo.pngcaydegirmeni-logo.pngcerkozkoy-belediyesi.pnggungoren-belediyesi.pngnevada-telsiz.jpgsilivri_belediyesi.gifsuleymanpasa-logo.pngtekirdag-belediye-logo.pngzeytinburnu-belediyesi.gif

Sayaç

Bugün25
Dün59
Bu Hafta84
Bu Ay1585
Toplam123961

Currently are 15 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kanka

KANKA

Kan, Acil Değil

 

Sürekli İhtiyaçtır

 

Sizde Kanka Olun

 

Kan Anonslarını

 

SMS ile Alın

 

SMS ile Verin

 

444 0 491 kankam.org.tr

 

Güngören Belediyesi     Kızılay