MAG AME SAK

 

HABERLEŞME

                                                                           

Makaleler

ÇATALCA AFET KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

Çatalca Afet koordinasyon toplantısı 17 Aralık 2015 tarihinde Çatalca Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel Çatalca Belediye Başkanı Cem Karaca, Kent Konseyi Başkanı Ahmet Rasim Yücel, Şube Müdürleri,Okul Müdürleri,Mahalle Muhtarları,Belediye Meclisi üyeleri,Parti Başkanları,Çatalca İtfaiye Grubu,Trakya Serbest Bölge,Okul Aile Birlik başkanları ve STK temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşti.

 

İstanbul MAGDER y.k başkanı ve MAG AME Türkiye  Koordünatörü Hüseyin Karadayı'nın TAMP sunumu,MAG ve Mag AME tanıtımı ile başldı.Çatalca'da Afet Yönetimi anlayışını önemi, Mahalle Afet Gönüllülerinin önemi ve Orman yangınları,sel gibi olaylar karşısında  hazır olmanın önemi vurgulandı. Kaymakm İnci Sezer Becel'in kapanış konuşması ile toplantı sona erdi.


Sonuç olarak Önümüzdeki süreç içinde Çatalca da Belediye ile birlikte bir arama kurtarma ekibinin oluşturulması,Mahallelerde Mahalle Muhtarlarımız önderliğinde Mag ekiplerinin oluşturulması, Okullarda öğrencilere yönelik Temel Afet Bilinci eğitimlerinin verilmesi,Afet Haberleşmesi alt yapısının oluşturulması ve Çatalca Afet Koordinasyonu'nun Kaymakamlık başkanlığında gerçekleştirilmesi adımları atıldı.

Destekçilerimiz

avcilar-belediyesi.pngbakirkoy_belediyesi.gifbeylikduzu-belediyesi-logo.pngcaydegirmeni-logo.pngcerkozkoy-belediyesi.pnggungoren-belediyesi.pngnevada-telsiz.jpgsilivri_belediyesi.gifsuleymanpasa-logo.pngtekirdag-belediye-logo.pngzeytinburnu-belediyesi.gif

Sayaç

Bugün25
Dün59
Bu Hafta84
Bu Ay1585
Toplam123961

Currently are 10 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kanka

KANKA

Kan, Acil Değil

 

Sürekli İhtiyaçtır

 

Sizde Kanka Olun

 

Kan Anonslarını

 

SMS ile Alın

 

SMS ile Verin

 

444 0 491 kankam.org.tr

 

Güngören Belediyesi     Kızılay