MAG AME SAK

 

HABERLEŞME

                                                                           

Makaleler

MUĞLA'DA MAG-MAG AME -TRAC TANITIMI

TRAC ile MAG arasında yaptığımız işbirliği Protokolü ile  Muğla'da TRAC-MAG-MAG AME tanıtım toplantısını 16 Aralık 2015 tarihinde Muğla Meslek Yüksek Okulu toplantı salonunda gerçekleştirdik.


Öncelikle Muğla'da Belediyeler,Kaymakamlıklar,AFAD ve Muğla Büyük şehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlıklarına ziyaretler gerçekleştirerek ön görüşmeler gerçekleştirdik. Afet Haberleşmesinin önemi,Belediyeler ile çözüm ortaklığı ile Arama Kurtarma Ekiplerinin oluşturulması,Mahallelerde Mahalle Afet Gönüllüleri (MAG) Ekiplerinin oluşturulmasına yönelik görüşmelerde bulunduk. 
2. Gün Muğla Meslek Yüksek Okulu toplantı salonunda Muğla AFAD öncülüğünde yaptığımız toplantıya MAG ve MAG AME temsilcileri,TRAC Temsilcileri,Muğla ve Aydın TRAC temsilcileri,Muğla ilçelerinden Amatör Telsizciler ile AFAD yetkililerinin yanı sıra  Belediyelerden temsilciler,İtfaiye Daire Başkanlığı,Kaymakamlık temsilcileri,Jandarma Haberleşme sorumluları,Sahil Güvenlik,Üniversite yetkilileri katıldılar.  saattlik sunum sonunda karşılıklı soru cevap ile Toplantı sonlandırıldı. Toplantı sonuçları önümüzdeki günlerde paylaşılarak Muğla il ve İlçelerden gelen talepler doğrultusunda faaliyetler başlıyacak.

Destekçilerimiz

avcilar-belediyesi.pngbakirkoy_belediyesi.gifbeylikduzu-belediyesi-logo.pngcaydegirmeni-logo.pngcerkozkoy-belediyesi.pnggungoren-belediyesi.pngnevada-telsiz.jpgsilivri_belediyesi.gifsuleymanpasa-logo.pngtekirdag-belediye-logo.pngzeytinburnu-belediyesi.gif

Sayaç

Bugün16
Dün28
Bu Hafta85
Bu Ay828
Toplam119608

Currently are 72 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kanka

KANKA

Kan, Acil Değil

 

Sürekli İhtiyaçtır

 

Sizde Kanka Olun

 

Kan Anonslarını

 

SMS ile Alın

 

SMS ile Verin

 

444 0 491 kankam.org.tr

 

Güngören Belediyesi     Kızılay