MAG AME SAK

 

HABERLEŞME

                                                                           

Makaleler

ÇATALCA DEVLET HASTANESİ HAP TATBİKATI GERÇEKLEŞTİ

Çatalca Devlet Hastanesi HAP Tatbikatı Deprem sonrası yangın ve Tahliye senaryoları ile 23 Aralık 2015 tarihinde gerçekleşti. 
MAG AME ekibi olarak Çatalca Koordinasyon Merkezi olarak Çatalca Belediyesi ekibi, Çatalca Arama Kurtarma Ekibi (ÇATAK) ve Motorize Arama Kurtarma (MOTAK) ekipleri ile birlikte katıldık.

 

Saat 14.25 te verilen Alarm ile birlikte Hastane personeli ve UMKE ekipleri tahliyeye başladılar. Panik halinde olan hasta ve personelin sakinleştirilmesi Toplanma alanına tahliyeleri gerçekleştirildi. Hap planındaki tahliye planlanan doğrultuda gerçekleştirildi.Yoğun Bakım ve yatan Hastaların bulunduğu binanın 3. katında çıkan yangın nedeni ile Çatalca itfaiye Grubu hastaneye intikal ederek müdahaleyi gerçekleştirdi 3. katta mahsur kalanlar itfaiye UMKE ekipleri tarafından kurtarıldılar.


 

Yangına müdahale eden İtfaiyenin  Kurtarma için güvenlikli alan oluşturması sonrası MAG AME,Çatalca Belediyesi ,MOTAK,ÇATAK ve UMKE ekipleri ile Hastanenin yıkılan bölümünde kalan 2 kişi bulunarak hafif yaralı olarak tahliye edildi.2 Katta mahsur kalan hasta ise kurulan sistem ile güvenli bir şekilde tahliye edildi UMKE ekiplerine teslim edildi.

Tatbikat Başhekimin teşekkür kabulü ve belgesi vermesi ile son buldu. 

 

 

Destekçilerimiz

avcilar-belediyesi.pngbakirkoy_belediyesi.gifbeylikduzu-belediyesi-logo.pngcaydegirmeni-logo.pngcerkozkoy-belediyesi.pnggungoren-belediyesi.pngnevada-telsiz.jpgsilivri_belediyesi.gifsuleymanpasa-logo.pngtekirdag-belediye-logo.pngzeytinburnu-belediyesi.gif

Sayaç

Bugün24
Dün59
Bu Hafta83
Bu Ay1584
Toplam123960

Currently are 61 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kanka

KANKA

Kan, Acil Değil

 

Sürekli İhtiyaçtır

 

Sizde Kanka Olun

 

Kan Anonslarını

 

SMS ile Alın

 

SMS ile Verin

 

444 0 491 kankam.org.tr

 

Güngören Belediyesi     Kızılay